شیراز،برج صنعت
شنبه تا پنجشنبه : 09:00 - 17:00

درباره ما

تاریخچه ما

تاریخچه ما

شرکت کاوش هوشمند زیگورات در سال 1362 با اتــکا بر نیروی انسانی متخصص و متعـهد ، در زمینه های اتوماسیــون صنعتی ، مشاوره ، طراحی و انجـام عملیات اجرایی و ساخـت و نصب تابلو های برق فشار ضعیف در شـیراز آغاز به فعالیت نمود.
پـارس رادیــن ارائه دهنده راه حل های جامع کنترل در فرایندهای تولید صنعتی با سیستم های کـنتـرلرPLC و نـرم افزار اســکادا بــوده و دارای سرویس کنترل و پشتیبانی بعد از نصب و راه اندازی برای کلیه محصولات خود می باشد.
فعالیت های تولیدی و خدماتی این شرکت در راستای انجام فرایند های مدرنیزاسیون و بهیـنه سـازی در جـهت ایجاد شبکه یک پارچه با کاربرد فناوری در زمینه تولیدات صنعتی با اســتفــاده از ابزارهای اتـوماسیون صنـعتـی، کـنتــرل و مــانیتورینــگ و ابــزار دقیــق در کارخانجــات،
پالایشگاه ها و نیروگاه های مختلف ادامه پیدا کرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

آرمان و چشم انداز

سرلوحه تمامی پرسنل و مهندسین این شرکت : صداقت با کارفرما و انجام مسیولیت با تمام توان میباشد ، سرمایه شما همانند سرمایه ما بوده و وجدان کاری ما هیچگاه اجازه نابودی و از بین رفتن این سرمایه با ارزش را نخواهد داد ، در همین راستا در فاز اولیه انجام تمامی پروژه های این شرکت ، کلیه تحقیقات و گردآوری اطلاعات انجام میپذیرد تا ریسک خطا به حداقل کاهش پیدا کرده و پس از داکیومنت سازی مهندسی قوی و قابل اطمینان، حاشیه امنی جهت انجام فازهای بعدی پروژه ایجاد میگردد.
ارائه راه حل های موثر در ابتدای فرایند انجام پروژه در راستای کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری آتی و افزایش کیفیت محصولات تولیدی ، باعث جلب اطمینان کارفرمایان محترم به شرکت فنی مهندسی پدیده الکتریک گردیده و همین امر سبب گردیده است تا دایره مشتریان ما اکثرا از مشتریان قدیمی و چند ساله تشکیل بشوند